ما را به خاطر بسپارید:

دفتر خدمات فنی سرویسکاران اماده خدمات دهی در تمام نقاط تهران و برخی از استان ها را دارد
به همراه کادری مجرب و دوره دیده زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و استفاده از بهترین متریال و ابزار های روز دنیا

سرویس پکیج، تعمیر پکیج ، تعویض سنسور های حرارتی ، اسید شوئی مبدل ثانویه ، سرویس پکیج گلدیران ، سرویس پکیج بوتان ، سرویس پکیج ایران رادیاتور ،

شیر هواگیری پکیج
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعویض شیر پرکن پکیج
لوگو

خدمات سرمایشی و گرمایشی

سرویس پکیج ، سرویسکار پکیج ، تعمیر پکیج ، تعمیرکار پکیج ، سرویس پکیج ایران رادیاتور ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور ، سرویسکار پکیج ایران رادیاتور ،سرویس پکیج بوتان ، تعمیر پکیج بوتان ،تعمیر کار پکیج ، تعمیرکار پکیج ، سرویس پکیج گلدیران ، پکیج بوتان ، پکیج کار ، پکیج شوفاژ دیواری ، شماره پکیج کار ، نصب پکیج ، نصاب پکیج ، شماره سرویسکار پکیج ،اسیدشوئی پکیج طرح و اجرای موتورخانه های خانگی و صنعتی و اجرای سیستم آب گرم،آب داغ،دیگ بخار،نصب پمپ های برگشت آب گرم و سیرکولاسیون،تعویض واسطه پمپ،تعمیر بویلر های آب گرم، آب داغ و بخار،تنظیم ترموستات دیگ و پمپ،تنظیم مشعل و تعمیر و نصب کولر گازی ، نصب کولر گازی ، تعمیر کولر گازی ، سرویسکار کولرهای گازی ، سرویس داکت اسپیلت ، تعمیرات داکت اسپیلت ،سرویس فصلی کولر گازی ، شارژ گاز کولر گازی سرویس کولر آبی ، نصب کولر آبی ، تعمیر کولر آبی ، سرویسکار کولر آبی ، تعمیرکار کولر آبی ،سرویس کولر آبی ، تعمیر کولر آبی ، تعویض پوشال ، روغن کاری ، تعویض پمپ کولر ، تعویض موتور کولر ، سرویس فصلی کولر آبی ، تعویض برزنت، نصب کولر آبی ، شماره سرویسکار کولر آبی ،تعمیر چیلر جذبی و تراکمی شارژ گاز چیلر تعمیر کمپرسور ، نمایندگی پاکمن ،عقد قرار داد تعمیر و نگهداری موتورخانه و استخر های خانگی و مجموعه ورزشی ، ...

خدمات دهی در تهران و دیگر نقاط کشور

اعزام سرویسکار به تمام نقاط تهران
خدمات رسانی در شهرهای کرج ، فردیس ، گلشهر، پرند ، پردیس ، قم ، کرمان ، یزد، شیراز
غرب تهران:                   93 22 24 44 021  
شمال غرب تهران:       43 76 38 44 021  
شمال و مرکز تهران:       02 95 24 88 021  
مدیریت و پیشنهادات :       191 96 86 0912  
هماهنگی مرکزی :             62 11 440 0935  
مدیریت : مهندس منتظری

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات رسانی در کل روزهای هفته بدون تعطیلی و پشتیبانی 24 ساعته برای رفاه حال مشتریان و مردم عزیز کشور
دفتر خدمات فنی سرویسکاران دارای شعبه های مختلفی همچون:
مهرگان پارس     www.mehreganpars.ir
بهار آریایی            www.baharariaye.ir
تکنو فن آریا            www.teknofan.ir
رایان تاسیسات       www.rayantasisat.ir
شعبه مرکزی: خیابان سازمان آب
شعبه جنوب :خیابان جیهون
شعبه شمال شرق:پلیس-شریعتی

سرویس و تعمیر انواع پکیج های ایرانی و خارجی مانند:بوتان ، ایران رادیاتور ، گلدیران ، بوش ، ایساتیس ، لورچ ، ویزمن ، فرولی ، تاچی و غیره

برای سرویس و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری منزل خود میتوانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن سرویسکاران ما برای خدمات رسانی در محل حاظر شوند.09128696191

سرویس پکیج شوفاژ دیواری

سرویسکار پکیج شوفاژ دیواری

تعمیر پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان

نصب پکیج گلدیران

نصب کولر آبی

نمایندگی پکیج گلدیران

سرویس و راه اندازی

تعمیر و سرویس پکیج شوفاژ دیواری

تعمیرات شبانه روزی پکیج شوفاژ دیواری به همراه کادری حرفه ای و مجرب

191 96 86 0912

تعمیر پکیج گلدیران

سرویس پکیج شوفاژ دیواری گلدیران

تعمیر پکیج

زمانی که سرویس‌کار پکیج دیواری به محل شما اعزام شد اقدم به برسی و چکاپ کلی سیستم شما کرده بعد از انجام یک چکاپ کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن آن بگیرید . با توجه به این مورد که تعمیرکاران پکیج شوفاژ دیواری گلدیران به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس پکیج گلدیران می‌کنند مطمئناً بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی این وسیله آشنایی دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب اصلی دستگاه پی برده و مشکل را حل خواهند کرد و علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی قادر خواهند بود که قطعات پکیج دیواری را تعمیر کرده تا اینکه آن را تعویض کنند تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی محصولتان استفاده کنید.

سرویس پکیج بوتان

تعمیر و سرویس پکیج شوفاژ دیواری بوتان

تعمیر پکیج همانند دیگر لوازم خانگی نیاز به دانش فنی و علم بروز دارد که تکنسین های ما با شرکت در کلاس ها و جلسات پیشرفته از اجزای تشکیل دهنده کلیه برندها اطلاع دارند. حتی اگر دستگاه شما نیاز به سرویس اولیه برای روشن شدن داشته باشد، باز هم می توانید به ما اعتماد کنید و از خدماتی که ارائه می دهیم بهره مند شوید، زیرا ما با دریافت هزینه بسیار کمی این کار را برایتان انجام می دهیم.

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج بوتان با توجه به استقبال هم‌وطنان نسبت به خرید و استفاده از لوازم خانگی بوتان توانسته است خدماتی با کیفیت در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوتان به ایشان ارائه کند تا فروش این محصولات پایان راه ارتباط با مشتریان نبوده و این ارتباط تا زمانی که از محصولات بوتان استفاده خواهند کرد ادامه داشته باشد.

یکی از مهم‌ترین نشانه‌های کیفیت یک محصول شناخت مشتریان از آن محصول است سال‌های سال است که در منازل اکثر هم‌وطنانمان از محصولات بوتان استفاده می‌شود تا این حد استقبال نشانه کیفیت بالای محصولات بوتان و خدمات پس از فروش آن است که هم‌وطنان را ترغیب می‌کند در انتخاب خود پکیج دیواری بوتان را یکی از اولین انتخاب‌های خود قرار دهند.

یکی از مشکلات اصلی هنگام تعمیر پکیج مسئله سرد و گرم شدن آب است زیرا زمانی که دستگاه از حالت زمستانه وارد حالت تابستانه می شود و شیر سه طرفه می خواهد عمل کند مسیر دچار رسوب گرفتگی است و این عمل را دچار مشکل می کند، با انجام به موقع سرویس پکیج از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.

سرویس کولر آبی ، نصب کولر آبی ، تعمیر کولر آبی ، سرویسکار کولر آبی ، تعمیرکار کولر آبی ،سرویس کولر آبی ، تعمیر کولر آبی ، تعویض پوشال ، روغن کاری ، تعویض پمپ کولر ، تعویض موتور کولر ، سرویس فصلی کولر آبی ، تعویض برزنت، نصب کولر آبی ، شماره سرویسکار کولر ابی

برای سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری منزل خود به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان کلیک کنید

تعمیرگاه شبانه روزی

تماس جهت هماهنگی: 191 96 86 0912

سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

معرفی قطعات پکیج شوفاژ دیواری

سرویسکار پکیج

چند نمونه از ایراداتی که ممکن است برای پکیج ها رخ دهد به شرح زیر است:

ممکن است آبگرم دمای مناسب را نداشته باشد و یا اینکه مقدار و فشار آن کم باشد. در چنین مواقعی علت به وجود آمدن این ایراد می تواند فشار آب و یا گاز دستگاه باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد. و یا ممکن است پمپ معیوب شده باشد که در این صورت باید برای تعمیر پکیج اقدام شود. همچنین ممکن است اشکال در لوله کشی یا شیرهای مخلوط باشد.

احتمال این وجود دارد که آبگرم همراه با ایجاد صدا از لوله خارج شود که دلیل آن می تواند وجود هوا و یا رسوب در مبدل اصلی باشد.

رادیاتور خوب گرم نمی شود و یا اینکه درجه فشار بر روی پکیج افت پیدا می کند. در صورت مشاهده این ایراد بدون شک نیاز به تعمیر پکیج می باشد و باید با یک نمایندگی این مشکل را در میان بگذارید. اما قبل از تماس با نمایندگی بهتر است این کارها را انجام دهید.

یک شیر کوچک در زیر اکثر پکیج ها وجود دارد. با چرخاندن این شیر در عکس عقربه های ساعت می توان آب را داخل دستگاه هدایت کرد تا فشار درجه بالا رود. درصورتی که فشار به عدد 1.5 رسید وقت آن است که شیر را ببندید. این کار جهت بالا بردن فشار آب پکیج می باشد، اما اگر فشار بالا رود باید چه کاری را برای پایین آوردن آن انجام دهیم تا نیازی به تعمیر پکیج نباشد؟؟؟ اگر بنا به هر دلیلی فشار پکیج بر روی عدد 3 ویا بالاتر از آن قرار گرفت می توانید با انجام موارد پایین فشار را کم کنیداموزش هواگیری پکیج..

در اولین مرحله دستگاه را خاموش و یا به طور کلی از برق بکشید. سپس به زیر پکیج دقت نمایید به طور معمول 4 شیلنگ که به منظور رفت و برگشت جریان آب تعبیه شده است وجود دارد و هر کدام به صورت مجزا دارای یک فلکه می باشد، شما باید شیلنگی که مربوط به ورودی آب شهری به داخل دستگاه است را پیدا و فلکه آن را ببندید. بعد از انجام این کار نوبت به باز کردن یکی از شیر های آبگرم داخل منزل می باشد ترجیحا شیر حمام را که فشار مناسب تری دارد را تا انتها باز نمایید. بعد از انجام این کار مجددا به سراغ پکیج بیایید و شیر کوچکی که در زیر دستگاه قرار دارد را باز نمایید با انجام این کار آب داخل پکیج از طریق شیر حمام خارج می شود و همزمان درجه فشار کاهش میابد، در صورتی که عقربه درجه فشار به حد نرمال و طبیعی خود رسید می توانید شیر کوچک را ببندید. سپس به سراغ شیر حمام بروید و آن را نیز به حالت بسته برگردانید. پس از انجام تمامیه مراحل می توانید فلکه اصلی متصل به شیلنگ ورودی پکیج را باز و دستگاه را روشن کنید. شما با انجام کارهای گفته شده می توانید از تعمیر پکیج خود جلوگیری کنید.

سرویسکار پکیج

بهترین مدل پکیج دیواری کدام است ؟

هر نوع پکیجی در رابطه با کار خاصی تولید شده است به طوری که مناسب با نیاز مشتری، شرایط محل نصب، ساختمان، منطقه آب و هوایی، تعداد طبقات و ... باشد. اما اگر بخواهیم از لحاظ مارک و یا برند بهترن محصول را بررسی کنیم می توان به پکیجهای بوتان و یا ایران رادیاتور اشاره کرد که علاوه بر کیفیت خوب دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد و همچنین طبق آمار و ارقام به دست آمده، این دو برند نسبت به سایر برندها کمتر به تعمیر پکیج نیاز پیدا می کنند.

سایز دودکش

سایز دودکش مورد نیاز برای استفاده از پکیج دیواری چقدر است؟ :

قطر مورد نیاز برای دودکش پکیج های دیواری تاچی ۱۵ سانتیمتر می باشد که اصولا سازنده ها این مسئله را رعایت می کنند. اما در مواقعی که سایز دودکش محل مورد نیاز کمتر از ۱۵ سانتیمتر باشد، می توان از مدل روم سیلد با سایز دودکش ۱۰ سانتیمتر استفاده نمود، چون بهتر است مدل پکیج عوض شود تا اینکه قسمتی از محل تخریب گردد. لازم به ذکر است این مدل پکیج که محفظه احتراق آن بسته است با بکارگیری از یک دودکش مخصوص دو جداره نصب می شود و این محصول دارای یک فن برای تخلیه دوده به وجود آمده از احتراق و همچنین مکش هوای مورد نیاز احتراق از فضای خارج محل نصب (فضای آزاد) می باشد. عملکرد فن بدین صورت است که، هوای مورد نیاز برای احتراق از لوله خارجی دودکش وارد و دود حاصل از احتراق از لوله داخلی خـــارج می شود و به این ترتیب از هــوای فضــای داخل ساختمان استفــاده نمی شود و بسیار پاک و قابل تنفس باقی می ماند. در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا تعمیر پکیج دارید می توانید با یکی از خطوط ما تماس حاصل فرمایید.

طرز کار پکیج دیواری بوتان

طرز کار پکیج دیواری بوتان،ضمن تامین آب گرم بهداشتی دائم و فوری، گرمایش مطلوبی را نیز همچون یک سیستم حررات مرکزی فراهم می کنند. این شوفاژها با کاملترین تجهیزات و ایمنی لازم بدون اشغال فضای مفید ساختمان و به طور کاملا مستقل برای هر واحد مسکونی، پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز است. پکیج های شوفاژ دیواری بوتان با توجه به شرایط مختلف اقلیمی کشورمان، برای مساحت های گوناگون، در مدل ها و ظرفیت های متنوع تولید و عرضه می شوند

چنانچه شما یکی از مصرف کنندگان محترم پکیج دیواری بوتان هستید لازم است جهت راه اندازی دستگاه پکیج به موارد زیر توجه فرمایید

کنترل و بررسی ها قبل از راه اندازی دستگاه برای اولین بار

شیرهای آب بین پکیج و سیستم گرمایش مرکزی باز باشند

سیستم گرمایش مرکزی به خوبی پر شده باشد و هوای آن تخلیه شده باشد

هیچ نشتی آب یا گاز در سیستم گرمایش مرکزی و یا پکیج وجود نداشته باشد

‫اتصالات الکتریکی صحیح بوده و پکیج به خوبی ارت شده باشد

هیچ ماده یا مایع قابل اشتعال در نزدیکی پکیج یا مجرای محفظه احتراق وجود نداشته باشد

‫دودکش مسدود نباشد

فشار شارژ منبع انبساط باید مناسب باشد

‫فشار گاز به اندازه مورد نیاز باشد

تعمیر پکیج گلدیران

نعمیر پکیج گلدیران پکیج های دیواری گلدیران دارای یک صفحه رابط کاربری دیجیتال بزرگ هستند که در صورت بروز خطا یا اروری در عملکرد پکیج، نوع خطا را با نمایش کد مربوط به آن مشخص میکنند.

e1: خرابی سنسور تشخیص دهنده شعله یا تشکیل نشدن شعله: در این حالت مشکل میتواند از قطع بودن گاز، مسدود بودن دودکش یا خرابی سنسور باشد. سالم بودن سنسور را میتوان با گرم کردن آن با یک شعله تست کرد. در مواردی نیز سنسور سالم بوده و این برد کنترل است که به علت خرابی پیام آن را دریافت نمیکند. برای تعمیر برد کنترل بهتر است با تعمیرکار حرفه ای تاس بگیرید.

e2: مشکل گرم شدن بیش از حد: مبدل ممکن است بر اثر رسوب گرفتن یا خرابی سنسور آن بیش از اندازه گرم تشخیص داده شود. اگر مشکل از رسوب گرفتن باشد، با انجام سرویس میتوان آن را رفع کرد. .

e3: مشکل در لوله آب گرم خروجی: این مشکل نیز میتواند ناشی از رسوب گرفتی باشد.

e4: پایین بودن فشار آب: در صورت بروز این مشکل از کاملا باز بودن شیر آب ورودی اطمینان حاصل کرده و کار کردن پمپ را بررسی نمایید.

e6-e7: خرابی سنسور دما: این سنسور که ntc نام دارد، پکیج دیواری گلدیران را به کار می اندازد و درصورت خرابی آن دستگاه فرمان روشن شدن هنگام نیاز به آب گرم را دریفات نمیکند. برای چک کردن سالم بودن آن، دو سر سیم های اهم متر را به آن وصل نموده و با حرارت غیر مستقیم دمای آن را افزایش دهید. عدد اهم متر باید به ازای افزایش دما از 30 به 50، از 8 به 4 اهم کاهش یابد.

e9: یخ زدن سیستم گرمایش: برای رفع این مشکل از آنجا که پکیج های گلدیران مجهز به سیستم ضد یخزدگی هستند، کافی است طبق توصیه ابتدای مطلب گاز و برق پکیج را هنگام استفاده نکردن به مدت طولانی قطع نکنید.

در دمای زیر صفر پکیج هایی که در فضای بیرون هستند نباید خاموش باشند. یخزدگی میتواند باعث از بین رفتن آب بندی اورینگ ها و ترکیدن لوله ها و حتی پمپ مبدل شود.

در صورت بروز یخزدگی، باید یخ ها را با سشوار آب کرد. بعد از آب شدن کامل یخ در لوله ها و اتصالات خیلی آرام شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران را باز کنید تا دستگاه پر شود. در این حالت احتمالا آب از پشت مبدل صفحه ای نشت میکند. در این حالت باید اورینگ های مبدل و پمپ تعویض شوند. پس از آب بندی، فشار را روی یک و نیم تنظیم نمایید.

مقایسه پکیج ایران رادیاتور و بوتان

مقایسه پکیج ایران رادیاتور و بوتان

شرکت بوتان را با تاسیس در سال 1332 می توان از پیشگامان صنعت تولید پکیج و آبگرمکن و سایر وسایل گرمایشی نام برد، با وجود گذشت بیش از شصت سال از گذر عمر این کارخانه هنوز محبوبیت آن در بین ایرانیان حفظ شده و نامی آشنا برای همگان می باشد، در سال 1358 با شروع فعالیت شرکت ایران رادیاتور و حتی باوجود فعالیت کم آن رقیب بزرگ و قدری در زمینه تولید محصولات گرمایشی برای بوتان سر فراز کرد که هنوز هم این دو به رقابت در این زمینه مشغول اند.

با اینکه در طی سالها این دو شرکت تغییراتی را در پکیج های تولیدی خود اعمال کرده اند، هنوز هم مشخصات اولیه مشابهی دارند اما می توان برای یک مقایسه کلی موارد زیر را در نظر گرفت:

1 -بدنه: عموما بدنه پکیج های ایران رادیاتور از جنس برنج می باشد اما بوتان در سالهای اخیر پکیج هایی با بدنه پلاستیکی تولید می کند؛ مزیت بدنه برنجی مقاوم بودن و عمر زیاد آن است، بدنه های پلاستیکی نیز بسیار خوب هستند و رسوب و جرم نمی گیرند.

2 =پمپ آب: پمپ پکیج های ایران رادیاتور مدتهاست که گرانفوس شده است و پکیج بوتان نیز در حال حاضر هم پمپ های گرانفوس و هم ویلو دارد.

3 -مشخصات فنی: هر پکیج مشخصات فنی مخصوص خود را دارد که شامل ظرفیت های حرارتی، حداکثر دما و فشار آب، تفاوت در قطر لوله ها، وزن، ابعاد و مقدار برق مصرفی می شود.

4 -قیمت: هر نوع پکیج از هر دو شرکت بسته به مشخصات فنی و کارایی و ظرفیت قیمت متفاوتی دارند.

5 -شکل ظاهری: تفاوت در شکل ظاهری آنها اندک است در تصویر زیر می تواند تفاوت های اندک ظاهر آنها را مشاهده کنید.

خدمات دهی در اکثر مناطق تهران


پکیج ایران رادیاتور و بوتان هر دو از پکیج های به نام در ایران میباشد که در اکثر کلان شهر ها استفاده میشوند.

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟
مقایسه پکیج ایران رادیاتور و بوتان

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما مشتریان و همشهریان عزیز هستیم

*حاظر هستیم سرمایه خود را از دست بدهیم نه اعتبارمان را*