سرویس پکیج، تعمیر پکیج ، تعویض سنسور های حرارتی ، اسید شوئی مبدل ثانویه ، سرویس پکیج گلدیران ، سرویس پکیج بوتان ، سرویس پکیج ایران رادیاتور ،

شیر هواگیری پکیج
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعویض شیر پرکن پکیج
لوگو

خدمات سرمایشی و گرمایشی

سرویس پکیج ، سرویسکار پکیج ، تعمیر پکیج ، تعمیرکار پکیج ، سرویس پکیج ایران رادیاتور ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور ، سرویسکار پکیج ایران رادیاتور ،سرویس پکیج بوتان ، تعمیر پکیج بوتان ،تعمیر کار پکیج ، تعمیرکار پکیج ، سرویس پکیج گلدیران ، پکیج بوتان ، پکیج کار ، پکیج شوفاژ دیواری ، شماره پکیج کار ، نصب پکیج ، نصاب پکیج ، شماره سرویسکار پکیج ،اسیدشوئی پکیج طرح و اجرای موتورخانه های خانگی و صنعتی و اجرای سیستم آب گرم،آب داغ،دیگ بخار،نصب پمپ های برگشت آب گرم و سیرکولاسیون،تعویض واسطه پمپ،تعمیر بویلر های آب گرم، آب داغ و بخار،تنظیم ترموستات دیگ و پمپ،تنظیم مشعل و تعمیر و نصب کولر گازی ، نصب کولر گازی ، تعمیر کولر گازی ، سرویسکار کولرهای گازی ، سرویس داکت اسپیلت ، تعمیرات داکت اسپیلت ،سرویس فصلی کولر گازی ، شارژ گاز کولر گازی سرویس کولر آبی ، نصب کولر آبی ، تعمیر کولر آبی ، سرویسکار کولر آبی ، تعمیرکار کولر آبی ،سرویس کولر آبی ، تعمیر کولر آبی ، تعویض پوشال ، روغن کاری ، تعویض پمپ کولر ، تعویض موتور کولر ، سرویس فصلی کولر آبی ، تعویض برزنت، نصب کولر آبی ، شماره سرویسکار کولر آبی ،تعمیر چیلر جذبی و تراکمی شارژ گاز چیلر تعمیر کمپرسور ، نمایندگی پاکمن ،عقد قرار داد تعمیر و نگهداری موتورخانه و استخر های خانگی و مجموعه ورزشی ، ...

خدمات دهی در تهران و دیگر نقاط کشور

اعزام سرویسکار به تمام نقاط تهران
خدمات رسانی در شهرهای کرج ، فردیس ، گلشهر، پرند ، پردیس ، قم ، کرمان ، یزد، شیراز
غرب تهران:                   93 22 24 44 021  
شمال غرب تهران:       43 76 38 44 021  
شمال و مرکز تهران:       02 95 24 88 021  
مدیریت و پیشنهادات :       191 96 86 0912  
هماهنگی مرکزی :             62 11 440 0935  
مدیریت : مهندس منتظری

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات رسانی در کل روزهای هفته بدون تعطیلی و پشتیبانی 24 ساعته برای رفاه حال مشتریان و مردم عزیز کشور
دفتر خدمات فنی سرویسکاران دارای شعبه های مختلفی همچون:
مهرگان پارس     www.mehreganpars.ir
بهار آریایی            www.baharariaye.ir
تکنو فن آریا            www.teknofan.ir
رایان تاسیسات       www.rayantasisat.ir
شعبه مرکزی: خیابان سازمان آب
شعبه جنوب :خیابان جیهون
شعبه شمال شرق:پلیس-شریعتی

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟

سرویسکار پکیج

پکیج لورچ بهتر است یا بوتان؟

برخی از نظرات کاربران را باهم ببینیم...

باسلام, من 10 سال بود که پکیج بوتان ریللو داشتم وکاملا راضی بودم تا اینکه سرمای پارسال باعث شد تصمیم به تعویضش بگیرم.ایران رادیاتور رو بهم پیشنهاد دادن وگفتن عالیه. مدل فن دارش رو گرفتم واز نظرعملکرد خوبه ولی از نظر صدا واقعا عذاب آوره.متاسفانه نمایندگی منو راهنمایی نکرد وفقط خواست جنسش رو بفروشه. بهتون پیشنهاد می کنم اگر خواستین خرید کنین حتما جایی که نصب شده پکیج رو بررسی کنید واگر صداش براتون قابل تحمل بود خرید کنید.


پکیج لورچ نسبت به پکیج های بازار کیفیت بدی نداره اما با کمبود قطعات مواجه میشودید


عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان بنده نصاب پکیج هستم و بدون اغراق میخوام چندتا گزینه رو خدمتتون عرض کنم.به نظر بنده که بیشتر از 10 ساله کارم پکیجه و بیشتر از 15 سال موتورخونه های صنعتی و اداری کار میکنم تو پکیج های خارجی ایمرگاز و آریستون برند های خیلی خوبی هستند البته پکیج های خارجی کلا کیفیت و طول عمر بالایی دارن(اولین پکیجی که نصب کردم ایمرگاز بود و تا الان حتی یبارم مشکل پیدا نکرده).در پکیج های ایرانی بوتان و شوفاژ کار بهتر از سایر برندها هستند.من به درخواست چند تا از مشتری ها چندجا ایران رادیاتور نصب کردم بعد از دوسال و نیم - سه سال به مشکل خوردن و اذیت میکنن.


بدترین پکیج دیواری در بازار ایران ، همین ایران رادیاتور است . واقعا افتضاح است و نابودمان کرده است . دولت برای صرفه جویی چشمگیر در مصرف آب ، به نظرم باید در کارخانه ایران رادیاتور را تخته کند . به اندازه یک دوش گرفتن باید آب هدر برود تا این پکیج آب گرم کند. ای کاش به جای هزینه های آگهی های مزخرفشان که باعث فحش دادن ملت می شود ، آن هزینه را صرف بهبود کیفیت می کردند


فقط بوش بهترین پکیج خارجی از نظر من


قیمت پکیج در ایران بسیار بیشتر از قیمت جهانی خود است تو لید کنند گان داخلی از تکنولوری قدیمی مدلهای خارجی استفاده می کنند با استفاده قطعات ارزان و بدون استفاده از دانش روز دنیا و چقدر خوب می شد که نسبت به تعهدات خود بهتر عمل نماییند


یک پکیج ایران رادیاتور خریدم در عرض یک سال چند بار خراب شد و هیچ گونه خدمات پس از فروش نداشت و چند بار به نمایندگیش مراجعه کردم و هنوز هم مشکلش برطرف نشده در نتیجه بدترین پکیج میباشد

سرویسکار پکیج

بهترین مدل پکیج دیواری کدام است ؟

هر نوع پکیجی در رابطه با کار خاصی تولید شده است به طوری که مناسب با نیاز مشتری، شرایط محل نصب، ساختمان، منطقه آب و هوایی، تعداد طبقات و ... باشد. اما اگر بخواهیم از لحاظ مارک و یا برند بهترن محصول را بررسی کنیم می توان به پکیجهای بوتان و یا ایران رادیاتور اشاره کرد که علاوه بر کیفیت خوب دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد و همچنین طبق آمار و ارقام به دست آمده، این دو برند نسبت به سایر برندها کمتر به تعمیر پکیج نیاز پیدا می کنند.

سایز دودکش

سایز دودکش مورد نیاز برای استفاده از پکیج دیواری چقدر است؟ :

قطر مورد نیاز برای دودکش پکیج های دیواری تاچی ۱۵ سانتیمتر می باشد که اصولا سازنده ها این مسئله را رعایت می کنند. اما در مواقعی که سایز دودکش محل مورد نیاز کمتر از ۱۵ سانتیمتر باشد، می توان از مدل روم سیلد با سایز دودکش ۱۰ سانتیمتر استفاده نمود، چون بهتر است مدل پکیج عوض شود تا اینکه قسمتی از محل تخریب گردد. لازم به ذکر است این مدل پکیج که محفظه احتراق آن بسته است با بکارگیری از یک دودکش مخصوص دو جداره نصب می شود و این محصول دارای یک فن برای تخلیه دوده به وجود آمده از احتراق و همچنین مکش هوای مورد نیاز احتراق از فضای خارج محل نصب (فضای آزاد) می باشد. عملکرد فن بدین صورت است که، هوای مورد نیاز برای احتراق از لوله خارجی دودکش وارد و دود حاصل از احتراق از لوله داخلی خـــارج می شود و به این ترتیب از هــوای فضــای داخل ساختمان استفــاده نمی شود و بسیار پاک و قابل تنفس باقی می ماند. در صورتی که نیاز به راهنمایی و یا تعمیر پکیج دارید می توانید با یکی از خطوط ما تماس حاصل فرمایید.

طرز کار پکیج دیواری بوتان

طرز کار پکیج دیواری بوتان،ضمن تامین آب گرم بهداشتی دائم و فوری، گرمایش مطلوبی را نیز همچون یک سیستم حررات مرکزی فراهم می کنند. این شوفاژها با کاملترین تجهیزات و ایمنی لازم بدون اشغال فضای مفید ساختمان و به طور کاملا مستقل برای هر واحد مسکونی، پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز است. پکیج های شوفاژ دیواری بوتان با توجه به شرایط مختلف اقلیمی کشورمان، برای مساحت های گوناگون، در مدل ها و ظرفیت های متنوع تولید و عرضه می شوند

چنانچه شما یکی از مصرف کنندگان محترم پکیج دیواری بوتان هستید لازم است جهت راه اندازی دستگاه پکیج به موارد زیر توجه فرمایید

کنترل و بررسی ها قبل از راه اندازی دستگاه برای اولین بار

شیرهای آب بین پکیج و سیستم گرمایش مرکزی باز باشند

سیستم گرمایش مرکزی به خوبی پر شده باشد و هوای آن تخلیه شده باشد

هیچ نشتی آب یا گاز در سیستم گرمایش مرکزی و یا پکیج وجود نداشته باشد

‫اتصالات الکتریکی صحیح بوده و پکیج به خوبی ارت شده باشد

هیچ ماده یا مایع قابل اشتعال در نزدیکی پکیج یا مجرای محفظه احتراق وجود نداشته باشد

‫دودکش مسدود نباشد

فشار شارژ منبع انبساط باید مناسب باشد

‫فشار گاز به اندازه مورد نیاز باشد

تعمیر پکیج گلدیران

نعمیر پکیج گلدیران پکیج های دیواری گلدیران دارای یک صفحه رابط کاربری دیجیتال بزرگ هستند که در صورت بروز خطا یا اروری در عملکرد پکیج، نوع خطا را با نمایش کد مربوط به آن مشخص میکنند.

e1: خرابی سنسور تشخیص دهنده شعله یا تشکیل نشدن شعله: در این حالت مشکل میتواند از قطع بودن گاز، مسدود بودن دودکش یا خرابی سنسور باشد. سالم بودن سنسور را میتوان با گرم کردن آن با یک شعله تست کرد. در مواردی نیز سنسور سالم بوده و این برد کنترل است که به علت خرابی پیام آن را دریافت نمیکند. برای تعمیر برد کنترل بهتر است با تعمیرکار حرفه ای تاس بگیرید.

e2: مشکل گرم شدن بیش از حد: مبدل ممکن است بر اثر رسوب گرفتن یا خرابی سنسور آن بیش از اندازه گرم تشخیص داده شود. اگر مشکل از رسوب گرفتن باشد، با انجام سرویس میتوان آن را رفع کرد. .

e3: مشکل در لوله آب گرم خروجی: این مشکل نیز میتواند ناشی از رسوب گرفتی باشد.

e4: پایین بودن فشار آب: در صورت بروز این مشکل از کاملا باز بودن شیر آب ورودی اطمینان حاصل کرده و کار کردن پمپ را بررسی نمایید.

e6-e7: خرابی سنسور دما: این سنسور که ntc نام دارد، پکیج دیواری گلدیران را به کار می اندازد و درصورت خرابی آن دستگاه فرمان روشن شدن هنگام نیاز به آب گرم را دریفات نمیکند. برای چک کردن سالم بودن آن، دو سر سیم های اهم متر را به آن وصل نموده و با حرارت غیر مستقیم دمای آن را افزایش دهید. عدد اهم متر باید به ازای افزایش دما از 30 به 50، از 8 به 4 اهم کاهش یابد.

e9: یخ زدن سیستم گرمایش: برای رفع این مشکل از آنجا که پکیج های گلدیران مجهز به سیستم ضد یخزدگی هستند، کافی است طبق توصیه ابتدای مطلب گاز و برق پکیج را هنگام استفاده نکردن به مدت طولانی قطع نکنید.

در دمای زیر صفر پکیج هایی که در فضای بیرون هستند نباید خاموش باشند. یخزدگی میتواند باعث از بین رفتن آب بندی اورینگ ها و ترکیدن لوله ها و حتی پمپ مبدل شود.

در صورت بروز یخزدگی، باید یخ ها را با سشوار آب کرد. بعد از آب شدن کامل یخ در لوله ها و اتصالات خیلی آرام شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران را باز کنید تا دستگاه پر شود. در این حالت احتمالا آب از پشت مبدل صفحه ای نشت میکند. در این حالت باید اورینگ های مبدل و پمپ تعویض شوند. پس از آب بندی، فشار را روی یک و نیم تنظیم نمایید.

پکیج دیواری لورچ

پکیج شوفاژ دیواری لورچ در مدل آریان با ظرفیت های 24000، 28000 و 32000 دو مبدله فن دار، آرتا با ظرفیت 24000 تک مبدله فن دار، آرتمن (چگالشی) با ظرفیت 32000 و آدنا با ظرفیت های 24000، 28000 و 32000 دو مبدله فن دار تمام دیجیتال می باشند. پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شوفاژ را در زمستان فراهم می کند . استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد. در مدل های دو مبدله تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی بطور جداگانه می باشد. مدلهای فن دار برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است& مناسب می باشد(در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می پذیرد). پکیج شوفاژ دیواری لورچ دارای سیستم حفاظت در برابر گیرپاژ پمپ، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم آیونایز حفاظت از شعله، سیستم ایمنی تخلیه گاز، سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار، سیستم تنظیم خودکار جریان گاز و سیستم هواگیری خودکار می باشد.


تعمیر پکیج لورچ


یکی از مشکلاتی که این مدل پکیج ها دارند تامین قطعات مصرفی آنها میباشد که در بازار آزاد سخت پیدا میشود.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما مشتریان و همشهریان عزیز هستیم

*حاظر هستیم سرمایه خود را از دست بدهیم نه اعتبارمان را*